Palīdzi atrast vislabāko ciemu 2. Latvijas Lauku kopienu parlamenta norisei 2015. gada jūnijā!

 

No 2013. gada oktobra līdz 2014. gada jūnijam aicinam pieteikties Latvijas Lauku ciemu pārstāvjus, kas vēlētos uzņemt pie sevis Lauku kopienas no visas Latvijas, dažādu sabiedrisko organizāciju pārstāvjus, politikas veidotājus un Latvijas izpildvaras pārstāvjus 2015. gada jūnijā notiekošajā 2. Latvijas Lauku kopienu parlamentā. Dižciemam ir jāspēj un jāvēlas divas dienas jūnijā uzņemt aptuveni 250 dalībniekus, jābūt piebraucamam jebkādos vasaras laika apstākļos un jāspēj piedāvāt kultūras programma un ēdināšana.

 

Līdz ar Dižciema meklēšanu kopienu parlamenta norisei, turpinam darbu pie Latvijas Lauku ciemu kartēšanas. Visi pieteiktie ciemi tiks iekļauti Latvijas Dižciemu katalogā, un tiem tiks nodrošināta publicitāte Latvijas Lauku foruma masu saziņas resursos. Dizciema izvēle būs Lauku foruma biedru, Kopienu parlamenta padomes, kā arī organizācijas vadības kā arī sociālo tīklo lietotāju ziņā. Dižciema nosaukšana notiks 2014. gada jūnijā- Netradicionālo Latvijas Lauku kopienu spēļu laikā!

Latvijas Lauku ciemu kopienas, kas vēlas ārējo resursu piesaisti savam ciemam, Latvijas un Eiropas publicitāti kā arī vēlas piedalīties ciema vēsturē neaizmirstama pasākuma rīkošanā, aicinu rakstīt vēstuli uz e- pastu: aris.adlers@gmail.com. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: Kopiena, kas izvirza minēto ciemu, Ciema nosaukums un norises vieta, Svarīgākie dati par ciemu (Iedzīvotāju skaits, platība, iestādes, Tehniskie resursi liela pasākuma norisei, ciemā esošās organizācijas, kolektīvi, piebraukšanas iespējas, interneta un telekomunikāciju pieejamība. utt.) kā arī elektroniskas fotogrāfijas (Vismaz viena). Kopienu parlamenta organizatori pēc pieteikuma vēstules saņemšanas sazināsies ar pieteicējiem un nodrošinās arī viesošanos izvirzītajā Dižciemā.