Lauku NVO reģistrācijas rīks

 

Ja esi aktīvs savā vietā, kļūsti redzams un sameklē sev domubiedrus visā Latvijā!

Latvijā ir vairāk kā 10 000 reģistrētu biedrību, no kurām lielākā daļa darbojas Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās. Arī lauku teritorijās vērojams organizāciju ikgadējs skaita pieugums, tomēr reālā aina liecina, ka daudzas no organizācijām ir pārtraukušas savu aktīvu darbošanos vai arī darbojas jomās, kas neatbilst tam, kas noteikts organizāciju statūtos. 

Lai apzinātu pilsoniskās sabiedrības reālo ainu laukos, esam aizsākuši iniciatīvu aktīvo lauku NVO reģistrāciju vienā datubāzē identificējot arī organizāciju darbības jomu.

Pateicoties mūsu draugiem- Latvijas Lauku foruma biedru organizācijām un sadarbības partneriem, esam identificējuši un publicējuši aktīvo lauku NVO sarakstu novadu griezumā. Lauku NVO datu bāze. Mēs labi apzināmies, ka šī informācija nav pilnīga, tāpēc aicinām Tevi, piereģistrēt savu organizāciju šajā Aktīvo Lauku NVO reģistrā.

Ar Lauku nevalstiskajām organizācijām mēs saprotam tās organizācijas, kas darbojas Latvijas teritorijā, izņemot 9 lielās Latvijas pilsētas.

Aicinām reģistrēties arī tās organizācijas, kas atrada sevi lauku foruma mājas lapā publicētajos sarakstos. Pateicoties reģistrācijai, mēs zināsim aktuālo Tavas organizācijas kontaktinformāciju un to, ar ko nodarbojaties

Šī būs iespēja atrast informāciju ne tikai par Tavā pagastā darbojošām biedrībām, bet līdzīgi domājošiem aktīvistiem citos Latvijas novados.

Ja rodas kādi jautājumi, raksti: laukuforums@gmail.com